Monitor zewnętrzny LG 22XE1J-B

  1. Home
  2. /
  3. Monitor LG 22XE1J-B 22

Monitor zewnętrzny LG 22XE1J-B

LG 22XE1J-B

Wysoka widoczność w jasnym oświetleniu
Monitor LG 22XE1J o jasności 1500 nitów zapewnia doskonałą widoczność w jasnym oświetleniu. Ponadto wyświetlane na nim wyraźne informacje są widoczne nawet dla osób noszących okulary polaryzacyjne.

Ekran z klasą ochrony IP56, która zapewnia mu niezawodność działania. Nie tylko jest wodoszczelny, ale dodatkowo odporny na działanie warunków pogodowych, takich jak nasłonecznienie, deszcz, śnieg, pył i wiatr. Monitor LG 22XE1J można używać w szerokim zakresie temperatur, co umożliwia jego instalację w różnych warunkach zewnętrznych.

LG 22XE1J

Specjalna powłoka wydłuża trwałość płyty głównej i płyty zasilania, chroniąc je przed pyłem, sproszkowanym żelazem, wilgocią itd.

Ekran posiada funkcję automatycznej regulacji jasności w zależności od światła otoczenia. W słoneczny dzień ekran staje się jaśniejszy, aby był lepiej widoczny, gdy natomiast robi się ciemno, ekran ciemnieje, aby oszczędzać energię.

Mały i lekki ekran o przekątnej 21,5 cala może być wykorzystywany w różnych przestrzeniach.

Monitor zewnętrzny LG 22XE1J-B

Monitor 22XE1J posiada wbudowany moduł Wi-Fi, Bluetooth i Beacon, które ułatwiają bezprzewodowe przesyłanie treści. Dzięki czemu w czasie rzeczywistym możemy łatwo przesyłać treści  np. dostarczać kupony promocyjne lub wyświetlać informacje dla gości.

Narzędzie do monitorowania daje użytkownikowi pełen dostęp zarówno do bieżących, jak i starych danych z każdego miejsca za pomocą podłączonego do sieci telefonu komórkowego i komputera. Umożliwia użytkownikowi monitorowanie jednostki, regulowanie parametrów oraz zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym.

Promota – praktyczne narzędzie LG do zarządzania reklamami
Za pomocą aplikacji LG Promota*, którą można pobrać na urządzenie mobilne, bez trudu stworzysz własne materiały promocyjne. Stworzysz internetowy profil swojej firmy zawierający obrazy i tekst oraz przekażesz klientom różne informacje, np. na temat aktualnych wydarzeń, sezonowych zmian w menu, promocji itp. Dodatkowo możesz skorzystać z zalecanych i łatwych w użyciu branżowych szablonów.

Obudowy

Dodatkowe akcesoria

Nakładka do montażu monitora na elewacji lub stojak  do montażu monitora do podłoża. Innowacyjne rozwiązanie, zaprojektowane i dedykowane do monitorów: Samsung i LG: 46, 49, 55 i 75 cali.

Firma

ITPC.NET.PL
Adres: ul. Kopernika 64,
36‑040 Boguchwała

NIP: 8881552435

Kontakt

Skontaktuj się z nami również telefonicznie:

Daniel Kowalski
tel. kom: +48 512 800 825

Paweł Cios
tel. kom: +48 535 070 775