Monitor zewnętrzny dotykowy

+48 512 800 825

  1. Home
  2. /
  3. zewnętrzny monitor dotykowy

Dotykowy Monitor zewnętrzny

Dotykowe monitory do montażu na zewnątrz. Rozwiązanie digital signage, przystosowanych do warunków zewnętrznych.

Monitory odporne na warunki pogodowe: oświetlenie słoneczne, zapylenie, deszcze, śnieg, wiatr, a także uszkodzenia mechaniczne.

Dotykowe monitory zewnętrze wykonujemy o przekątnych:  46″,  49″,  55″,  75″. Tylko w tych rozmiarach możemy wykonać dotykowe monitory do zastosowań zewnętrznych z bardzo jasną matrycą (4000 nit) oraz odporną matrycą na wysokie temperatury.

Dla instalacji w parkinach możemy wykonać monitory dotykowe od 32″ do 98″. 

Wszystkie monitory mogą pracować 24 godziny przez 7 dni w tygodniu w zakresie temperatur od –30 °C do 50 °C. Ochronę monitotów zapewnia hartowane szkło, które możemy wykonać zgodnie z wymogami.

Monitory Dotykowe na zewnątrz wykonujemy w wersji stojącej oraz wiszącej.

 

Dotyk monitor

Monitor zewnętrzny

Wysoka jasność

Wysoka temp.

Niska temp.

Szyba ochronna

Opady

Technologia dotyku

Technologia dotyku - pojemnościowa

Panel działa poprzez wykrywanie zmian pojemności.

Podłoże panelu jest wykonane z szklanej powierzchni, pokrytej jednorodną, bezbarwną warstwą materiału przewodzącego. W rogach ekranu umieszczone są elektrody, które generują zmienne pole elektryczne.

Palec stanowi element układu elektrycznego, więc dotknięcie ekranu palcem lub przewodzącym rysikiem powoduje zamknięcie obwodu i wykrycie dotyku.

Technologia dotyku - rezystancyjne

Panel rezystancyjny składa się z dwóch warstw oddzielonych materiałami nieprzewodzącymi. Pierwszą warstwą jest nośna warstwa szkła o grubości 2-3 mm, pokryta jednorodną powłoką rezystancyjną. Drugą warstwą jest elastyczna i przewodząca powłoka znajdująca się na wierzchu.

Aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość i odporność na otoczenie, warstwa górna musi być wystarczająco twarda. Twardość tej powierzchni jest oceniana na skali Mohsa i wynosi 3H.

Technologia dotyku - akustyczne

Panel akustyczny opiera się na wykorzystaniu pomiaru zakłóceń ultradźwięków. Jest on cechowany wysoką twardością oraz przeźroczystością. Powierzchnią, którą dotykamy, jest wykonane ze szkła.

Na przeciwnych krawędziach panelu znajdują się emitery i odbiorniki dźwięku, które często są chronione aluminiową ramką.

Firma

ITPC.NET.PL
Adres: ul. Kopernika 64,
36‑040 Boguchwała

NIP: 8881552435

Kontakt

Skontaktuj się z nami również telefonicznie:

Daniel Kowalski
tel. kom: +48 512 800 825

Paweł Cios
tel. kom: +48 535 070 775