Monitor zewnętrzny LG 55XE4F

  1. Home
  2. /
  3. Monitor LG 55XE4F

Monitor zewnętrzny LG 55XE4F

LG 55XE4F

Wysoka widoczność w jasnym oświetleniu
Monitor LG 55XE4F o jasności 4000 nitów zapewnia doskonałą widoczność w jasnym oświetleniu. Ponadto wyświetlane na nim wyraźne informacje są widoczne nawet dla osób noszących okulary polaryzacyjne.

Ekran z klasą ochrony IP56, która zapewnia mu niezawodność działania. Nie tylko jest wodoszczelny, ale dodatkowo odporny na działanie warunków pogodowych, takich jak nasłonecznienie, deszcz, śnieg, pył i wiatr. Monitor LG 55XE4F można używać w szerokim zakresie temperatur, co umożliwia jego instalację w różnych warunkach zewnętrznych.

LG 49XE4F

Specjalna powłoka wydłuża trwałość płyty głównej i płyty zasilania, chroniąc je przed pyłem, sproszkowanym żelazem, wilgocią itd.

Ekran posiada funkcję automatycznej regulacji jasności w zależności od światła otoczenia. W słoneczny dzień ekran staje się jaśniejszy, aby był lepiej widoczny, gdy natomiast robi się ciemno, ekran ciemnieje, aby oszczędzać energię.

Monitory z serii XE4F, odznaczają się smukłą i solidną budową, można zamontować zgodnie z wymaganiami klienta na zewnątrz nawet w warunkach wymagających skomplikowanych prac monterskich.

LG 49XE4F

Monitor LG 55XE4F obsługuje technologię HDBaseT™, globalny standard przesyłania dźwięku i obrazu o ultrawysokiej rozdzielczości, łączności Ethernet, sterowania urządzeniami, obsługi USB i IR przez jeden długi kabel, co ułatwia kontrolę ekranu oraz oszczędza koszty instalacji i utrzymania.

Łatwe w obsłudze sieciowe rozwiązanie do monitorowania. Daje ono użytkownikowi pełen dostęp zarówno do bieżących, jak i starych danych z każdego miejsca za pomocą telefonu komórkowego. Umożliwia użytkownikowi monitorowanie jednostki, regulowanie parametrów oraz zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym.

Obudowy

Dodatkowe akcesoria

Nakładka do montażu monitora na elewacji lub stojak  do montażu monitora do podłoża. Innowacyjne rozwiązanie, zaprojektowane i dedykowane do monitorów: Samsung i LG: 46, 49, 55 i 75 cali.

Firma

ITPC.NET.PL
Adres: ul. Kopernika 64,
36‑040 Boguchwała

NIP: 8881552435

Kontakt

Skontaktuj się z nami również telefonicznie:

Daniel Kowalski
tel. kom: +48 512 800 825

Paweł Cios
tel. kom: +48 535 070 775